Ćwiczenia ze szczęścia

Grzegorz Strzelczyk Wydawnictwo: Znak religia
Znak
religia
2020-05-25

Szczęście – to pojęcie abstrakcyjne i mogące mieć bardzo subiektywne znaczenie. Każdy człowiek wyraża nieco inną definicję szczęścia. I każda z nich jest właściwa. Ważne jest, aby rozumieć to, „czym jest szczęście w moim życiu”. A dzięki książce „Ćwiczenia ze szczęścia” mamy tę okazję, aby samemu przejść proces zrozumienia swojego życiowego szczęścia.

Książka „Ćwiczenia...

Autor bardzo szczegółowo i z poparciem konkretnych przykładów z życia wyjaśnia "błogosławieństwa" zawarte w dwóch Ewangeliach Mateusza i Łukasza. Cenne jest także świadectwo samego autora.

Księdza Strzelczyka zawsze warto przeczytać. Co prawda miałam parę razy ochotę powadzić się z Autorem, nie zmniejsza to jednak mojego zadowolenia z lektury.

Książka ,, Ćwiczenia że szczęścia " jest bardzo ciekawym duchowym poradnikiem. Ks. Grzegorz Strzelczyk opisuje w jaki sposób poradzić sobie we współczesnym świeci, nie pogubić się a przy tym odnaleźć szczęście. Książka składa się z trzech części. Pierwszą jest wprowadzenie, które jest bardzo rozbudowane i stanowi świetna podwalinę pod pozostałą treść. Cześć druga jest...

Całość na feminadomi.blogspot.com
(...)Ks. Strzelczyk jest człowiekiem wykształconym, niezwykłym erudytą, ale nie musicie się bać, że przez to jego książka/poradnik są trudne. Autor doskonale potrafi operować językiem i słownictwem tak, aby być zrozumianym przez wszystkich. Zadaje pytania, które z pozoru są proste, no bo jak to, przecież albo jest się szczęśliwym albo nie....

"Ćwiczenia ze szczęścia" ks. Grzegorza Strzelczyka, stanowią jak mówi okładka: gimnastykę dla ducha według ośmiu błogosławieństw. I choć tytuł brzmi jakbyśmy mieli do czynienia z jakimś "kilkuetapowym programem" to jednak jest to zdecydowanie coś więcej! Jak przystało na porządny duchowy poradnik, forma tej publikacji jest o wiele głębsza, a tematy w niej poruszane...

Dyskusje

• 2020
  • 2020
  • Popularnonaukowe
  • 🌱 Rozwój duchowy
  • Religia / Relacje
  • 01. Epub+
  • 🐝 Planeta Książek Nieodkrytych

Dodaj cytat z książki Ćwiczenia ze szczęścia

Video

Video