Słownictwo socjolektu młodzieży polskiego pochodzenia w Wilnie

Mirosław Dawlewicz Wydawnictwo: Elipsa językoznawstwo, nauka o literaturze
Elipsa
Językoznawstwo Lingwistyka Wilno Słownictwo Polacy na emigracji
językoznawstwo, nauka o literaturze
Językoznawstwo Lingwistyka Wilno Słownictwo Polacy na emigracji
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Funkcjonowanie języków i literatur na Litwie. Litewsko-polskie związki naukowe i kulturowe Mirosław Dawlewicz, Irena Fedorowicz, Algis Kalėda
6,0
Funkcjonowanie... Mirosław Dawlewicz,...