Puc, Bursztyn i goście

Jan Grabowski literatura dziecięca 96 str.
2009-01-01

literatura dziecięca
zwierzęta opowiadania

Porównaj ceny i

Wspomnienie dzieciństwa.

umordowaliśmy się z tą lekturą całą rodziną! co za męczydusza z tego autora! niby to dowcipne, niby coś się dzieje... ale ogólnie serdecznie nas znudziły te psie opowiastki. kto odpowiada za dobór lektur w szkole?? taka książka to ma być zachęta do czytania?? i potem zdziwienie wielkie, że Polacy nie czytają. a nie czytają, bo w szkole się nauczyli, że od książek wieje...

Lekka i zabawna książka dla dzieci, ale jednocześnie bardzo dobra książka o psach.
Czytałam ją wiele razy jako dziecko, i wiele razy jako dorosła osoba., i zawsze byłam pod wrażeniem jej uroku.

Puc i Bursztyn to dwa wiejskie, podwórkowe burki. Puc jest starszy i doświadczony i uczy życia Bursztyna. Psy starają się spędzać wesoło czas, na interesujących zajęciach na...

Urocza, zabawna książka dla najmłodszych czytelników, chyba jedna z pierwszych jakie samodzielnie "zaliczyłam". Uwielbiałam ją! Jako dzieciak miałam, wprawdzie, obsesję na punkcie psów, teraz jestem dorosłą kociarą, ale sentyment pozostał 😅. Miło czasem odświeżyć lektury z dzieciństwa.

Ciekawa,zabawna książka dla dzieci,ponadczasowa,uczy szacunku do zwierząt.

To była moja lektura w 2 klasie. Coś okropnego, ledwo to odsłuchałam na mp3. Dałam 1 gwiazdkę a myślę ,że to i tak za dużo. Nie warto czytać to, nie warto.

Zmora mojego dzieciństwa. Koszmar. Nuda na resorach. Córkę zachęcam do czytania jak mogę, ale tego jej oszczędzę...

Książka przeczytana razem z córką jako lektura w II klasie szkoły podstawowej. Książka dobra na bezsenność, po przeczytaniu kilku strona zasypiasz. Nie przemówiła do mnie ta pozycja do mojej córki także.

Bradzzo nudna i głupiutka książka. Myślę, że może spodobać się jedynie dzieciom. Strasznie nie lubiłam tej książki, gdy byłam młodsza. Zawsze pamiętam, że powodem mojego zniechęcenia do tej książki było bezsensowne zakończenie.

A teraz inna półka i czas na lekturę. Musiałam sobie przypomnieć zanim zaczęłam omawiać w uczniami. Nooooooooo ubaw po pachy. Warto sięgnąć po daaawne lektury/książki. Dzieci w mig przeczytały. Jeszcze przez kilka dni wracaliśmy do najśmieszniejszych i zabawnych momentów historii dwóch piesków. :)

Dyskusje

4 342