Kup teraz - 10 ofert w cenie od 17.93 zł do 35.90 zł

Gra cieni

Anna Tuziak Wydawnictwo: Wydawnictwo WasPos Cykl: Uroboros (tom 1) Seria: Heartbeats literatura obyczajowa, romans
Wydawnictwo WasPos
literatura polska
Uroboros (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
Heartbeats
literatura polska

Logan Nevil były boss mafii Uroboros wiele złego ma na sumieniu. Jednak tym razem posądzono go o zbrodnię której nie wykonał. Dla gubernatora Stanforda Nevil jest bardzo niewygodny, musi się go pozbyć, więc stawia mu zarzuty wiedząc że ten jest nie winny.
I kiedy właśnie wyrok ma zostać wykonany, zjawia się znikąd osoba obładowana materiałami wybuchowymi i wyprowadza...

"Wszyscy ludzie, którzy myślą, że mnie znają, mylą się. Nie znają mnie, nigdy nie poznają. I gdyby tylko mogli usłyszeć moje myśli, w jednej chwili, w zaledwie ułamku sekundy ujrzeliby we mnie istotę pozbawioną człowieczeństwa."

Sześć lat po katastrofie nuklearnej. Część USA pogrążona w chaosie. Gubernator Stanford pragnie z całego serca pozbyć się byłego szefa mafii...

„Czasem zastanawiam się, czy tak naprawdę wiem, kim jestem. Czy znam się na tyle dobrze, aby realnie ocenić czy jestem łowcą, czy może jednak zwierzyną? I wtedy przychodzi mi do głowy jedno słowo. Ofiara. Ale... kto tak naprawdę nią będzie?”
Logan nie jest wzorowym obywatelem, jako szef mafii ma na sumieniu niejedno życie. Nie spodziewał się jednak, że zostanie skazany na...

Na półkach: , , , ,

Zaskakująco dobry debiut. Dopiero zaczynam swoją przygodę z romansami i innymi powieściami bez fantastyki. Świetna historia, czekam na ciąg dalszy.

Książka nie jest typowym "odmóżdżaczem", a powieścią z przekazem. Stawia na piedestale przyjaźń, lojalność i heroiczną walkę, czyli wartości trochę zapomniane. Opis wydawcy był dla mnie mylący. Myślałam, że będzie opowiadać o wszechobecnej anarchii, tymczasem historia jest wyjątkowa, intrygująca i wręcz namacalna.
Nie wiem jak autorka to zrobiła, ale w trakcie czytania...

Pomysł na książkę bardzo fajny, jednak nie polubiłam bohaterów. Nie rozumiałam ich zachowania. Po kolejny tom pewnie sięgnę, ale nie czekam na niego jakoś szczególnie.

Super książka polecam

Rewelacyjna! Świetna akcja , pełna humoru i niesamowitych emocji książka po którą zdecydowanie warto sięgnąć ... Czytasz, przepadasz i odpływasz.. i z pewnością długo o niej pamiętasz !

To książka, od której nie sposób się oderwać. Pełna napięcia, sekretów i poczucia humoru. Historia, która powoduje przyspieszone bicie serca. Polecam!

Wiele osób myśli, że recenzent ma fajne życie, bo dostaje darmowe egzemplarze książek. A ja Wam powiem, że jest od tego coś dużo fajniejszego - mamy możliwość poznania opowieści, po które w "normalnych warunkach" może z różnych powodów byśmy nie sięgnęli.

Cenię sobie szczerość, więc sama wobec Was, autorki i wydawnictwa też taka będę. Istnieje prawdopodobieństwo, że gdyby...

Dyskusje

• Chcę w prezencie