Czarny Staw

Patronat LC
Robert Ziębiński Wydawnictwo: Burda Publishing Polska literatura młodzieżowa
223 str.
Data wydania:
2020-03-25
Data 1. wyd. pol.:
2020-03-25
Liczba stron:
223
Język:
polski
ISBN:
9788380536883
Wydawnictwo:
Burda Publishing Polska
Tagi:
literatura dla młodzieży literatura polska niebezpieczeństwo poszukiwanie prawdy thriller zaginięcie zemsta
Kategoria:
literatura młodzieżowa
Data wydania:
2020-03-25
Liczba stron:
223
Język:
polski
ISBN:
9788380536883
Tagi:
literatura dla młodzieży literatura polska niebezpieczeństwo poszukiwanie prawdy thriller zaginięcie zemsta
Średnia ocen
7,2 / 10
52 ocen 22 opinii

Oceń przeczytaną książkę
i
Dodaj książkę do biblioteczki

Porównaj ceny

i
Porównywarka z zawsze aktualnymi cenami
W naszej porównywarce znajdziesz książki, audiobooki i e-booki, ze wszystkich najpopularniejszych księgarni internetowych i stacjonarnych, zawsze w najlepszej cenie. Wszystkie pozycje zawierają aktualne ceny sprzedaży. Nasze księgarnie partnerskie oferują wygodne formy dostawy takie jak: dostawę do paczkomatu, przesyłkę kurierską lub odebranie przesyłki w wybranym punkcie odbioru. Darmowa dostawa jest możliwa po przekroczeniu odpowiedniej kwoty za zamówienie lub dla stałych klientów i beneficjentów usług premium zgodnie z regulaminem wybranej księgarni.
Za zamówienie u naszych partnerów zapłacisz w najwygodniejszej dla Ciebie formie:
• online
• przelewem
• kartą płatniczą
• Blikiem
• podczas odbioru
W zależności od wybranej księgarni możliwa jest także wysyłka za granicę. Ceny widoczne na liście uwzględniają rabaty i promocje dotyczące danego tytułu, dzięki czemu zawsze możesz szybko porównać najkorzystniejszą ofertę.
Poczekaj, szukamy dla Ciebie najlepszych ofert

Pozostałe księgarnie

Informacja

Reklama
Reklama

Książki autora

Okładka książki Grobowiec Tom I. Zaraza Jakub Bielawski, Paweł Ciećwierz, Bartłomiej Grubich, Grzegorz Kopiec, Maciej Krzywiński, Sebastian Królikowski, Dawid Lipski, Konrad Możdżeń, Łukasz Radecki, Tomasz Sablik, Kamil Staniszek, Wojciech Uszok, Krzysztof Wroński, Anna Maria Wybraniec, Robert Ziębiński
6,0
Grobowiec Tom ... Jakub Bielawski, Pa...
Okładka książki Tarnowskie Góry Kryminalnie Iwona Banach, Dariusz Barczewski, Agnieszka Chodkowska-Gyurics, Rafał Dębski, Piotr Górski, Dawid Kain, Kazimierz Kyrcz jr, Bożena Mazalik, Arkady Saulski, Andrzej Sawicki, Jacek Sobota, Robert Ziębiński
8,5
Tarnowskie Gór... Iwona Banach, Dariu...
Okładka książki Obscura 2. Antologia horroru Bartłomiej Fitas, Alicja Gajda, Sandra Gatt Osińska, Roland Hensoldt, Adam Loraj, Paulina Miękoś-Maziarska, Aneta Pazdan, Rafał Pietrzyk, Agnieszka Pilecka, Marcin Piotrowski, Michał Pleskacz, Agata Poważyńska, Paulina Rezanowicz, Tomasz Siwiec, Maciej Szymczak, Flora Woźnica, Robert Zawadzki, Robert Ziębiński
8,0
Obscura 2. Ant... Bartłomiej Fitas, A...
Okładka książki Kroniki zbrodni. Tajemnicze zaginięcia, seryjni mordercy, sprawy, których do dziś nie udało się wyjaśnić... Monika Całkiewicz, Robert Ziębiński
7,6
Kroniki zbrodn... Monika Całkiewicz,&...

Podobne książki

Więcej
więcej

Oceny

Średnia ocen
7,2 / 10
52 ocen
Twoja ocena
0 / 10
Reklama

Opinie [22]

Sortuj:
1
1

Na półkach:

Mam jakąś ogromną słabość to tej książki. Ziębiński ma łeb jak sklep i dzięki swojej wiedzy dotyczącej filmów i książek, a także ogromnej miłości do popkultury serwuje nam tutaj coś naprawdę świetnego.

To książka dla fanów Monster Squad, Stranger Things i filmowej ekranizacji To Kinga. Bardzo przemyślana, bardzo ciekawa... i w Polsce.

Nie mogę się doczekać kontynuacji!

Pokaż mimo to

66
18

Na półkach:

Zamknąłem ją po przeczytaniu prologu - na kilkunastu stronach udało się upchnąć i seksizm (pracownica naukowa dostaje fundusze na badania tylko dzięki "wielkim brązowym oczom i urokowi osobistemu", a męska część wyprawy badawczej, o dziwo, nie pytluje i nie sypie beznadziejnymi żartami, jak to zawsze robią mężczyźni), i protekcjonalne podejście do większości postaci...

więcej Pokaż mimo to

1326
310

Na półkach: , , , ,

“Czarny Staw” zachwycił mnie od pierwszych stron. Pomimo tego, że jest to raczej powieść młodzieżowa, a ja ten okres mam już dawno za sobą to podczas lektury bawiłam się świetnie! Robert Ziębiński miał bardzo oryginalny pomysł na fabułę, chodzi mi tu przede wszystkim o te małe miasteczko Czarny Staw i o tajemnice krążące o tym miejscu. Wplecenie legendy z Pomorza w fabułę...

więcej Pokaż mimo to

Reklama
964
186

Na półkach: ,

"Mama zawsze powtarzała: "Synku, nie wierz w bajki. Jak mówią, że nie może być już gorzej - to uwierz mi, będzie."

Burzliwy rozwód rodziców Kamila powoduje radykalną zmianę w jego życiu. Z wielkiego miasta wyprowadza się na dosłowny koniec świata, do rodzinnego domu matki, położonego w Czarnym Stawie. Relacje między mamą i babcią są, delikatnie mówiąc… skomplikowane....

więcej Pokaż mimo to

128
127

Na półkach:

Czarny Staw jest książką młodzieżową, której bohaterami są właśnie młodzi ludzie. Porusza wiele aspektów dotyczących wkraczania w dorosłe życie, ale głównie skupia się na mrocznej historii tytułowego Czarnego Stawu. Na przestrzeni lat utonęło w nim wiele osób. Mieszkańcy miasteczka nie zbliżają się do tego miejsca. Wolą unikać niewygodnych pytań oraz… zachować życie.

Na...

więcej Pokaż mimo to

75
74

Na półkach:

Kamil wraz z mamą przeprowadza się domu babci, który znajduje się w małym miasteczku. Chłopakowi wydaje się, że nuda stanie się jego drugim imieniem. Nic bardziej mylnego. Mieścina o nazwie Czarny Staw skrywa w sobie mroczne tajemnice. Wszystko sprowadza się do jeziora, w którym woda jest czarna jak smoła, otoczonego gęstym,ciemnym lasem. Mieszkańcy doskonale zdają sobie...

więcej Pokaż mimo to

266
154

Na półkach: , ,

Czytacie książki młodzieżowe? Mi się to zdarza bardzo rzadko. Tym razem jednak się skusiłam. Robert Ziębiński jako fan prozy Stephena Kinga napisał ciekawa książek z dreszczykiem, skierowaną przede wszystkim do młodego czytelnika. Ale wierzcie mi, że i nawet dorosły będzie się przy niej dobrze bawił. Jest to też kolejna moja pozycja w ostatnim czasie, która została...

więcej Pokaż mimo to

156
3

Na półkach:

Wchłonęła mnie do reszty czyta się jednym tchem.

Pokaż mimo to

641
316

Na półkach: , , , ,

„Czarny Staw” Roberta Ziębińskiego rzucił mi się w oczy ciekawą okładką. Kiedy po opisie zorientowałam się, że mam do czynienia z historią grozy dla młodzieży, przepadłam i czekałam na premierę, żeby dostać w swoje łapki własny, personalny egzemplarz.

Mama Kamila po rozstaniu z mężem jest zmuszona do przeprowadzki w rodzinne okolice. Czarny Staw to dziwne miasteczko, wokół...

więcej Pokaż mimo to

125
105

Na półkach:

Na wstępie muszę powiedzieć, że tej książki nie rozpatruję w kategorii: podobała mi się. Myślę, że „Normalni ludzie” to powieść do przemyślenia, która zwraca uwagę na pewne rzeczy, aspekty życia tzw. młodych dorosłych, np. alkohol, przemoc, a także depresja. Szczerze, nie chcę pisać w tej recenzji za dużo, bo bez spoilerów nie jestem w stanie poruszyć niektórych tematów,...

więcej Pokaż mimo to

Dyskusje

Książka na półkach

  • Chcę przeczytać
    63
  • Przeczytane
    57
  • Posiadam
    11
  • 2020
    4
  • Legimi
    3
  • 2020
    3
  • Przeczytane 2020
    2
  • Horror
    2
  • Książki2020
    1
  • 2021
    1

Reklama

Cytaty

Robert Ziębiński Czarny Staw Zobacz więcej
Robert Ziębiński Czarny Staw Zobacz więcej
Robert Ziębiński Czarny Staw Zobacz więcej
Więcej

Mogą Cię również zainteresować

Reklama

Przeczytaj także

zgłoś błąd
zgłoś błąd