Senne szaleństwo

Okładka książki Senne szaleństwo
Karen Marie Moning Wydawnictwo: Dell Books Cykl: Kroniki Mac O’Connor (tom 4) fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
Kroniki Mac O’Connor (tom 4)
Dreamfever
Dell Books
2010-10-26
2010-10-26

Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

Początkowe rozdziały są trochę dziwne, ale z czasem wszystko wraca do normy - znowu mamy przynudzanie przemyśleniami głównej bohaterki ;-) To chyba nigdy się nie skończy. Szkoda - książka byłaby o wiele lepsza, gdyby odlać z niej te filozoficzne dywagacje.

Ale nie jest tak źle. Jest dużo ciekawej akcji. Otrzymujemy też odpowiedzi na parę pytań. Jednak pojawiają się nowe. Zaczynam się zastanawiać, czy kiedykolwiek wszystko zostanie wyjaśnione?

Mimo to, książka jest ciekawa i warta uwagi. W mojej ocenie zdecydowanie lepsza od dwóch pierwszych tomów i co najmniej tak samo dobra jak tom trzeci. Znowu jednak akcja kończy się tak, że koniecznie trzeba mieć pod ręką kolejny tom.

Na półkach: , , , , ,

Myślę, że z książki na książkę autorka pnie się na wyżyny swoich możliwości, ponieważ 4 część przygód Mac jest... fenomenalna!

Szczerze mówiąc nie mogłam nawet na moment się od niej oderwać i gdyby nie siły wyższe typu praca itp. to skończyłabym ją pewnie w 1 dzień, a nie w kilka. ;)

Akcja rozgrywa się dosłownie od pierwszych stron i trwa przez cały czas, a autorka ponownie przerywa w najmniej spodziewanym momencie.

Cokolwiek bym powiedziała więcej to byłoby dla mnie jak spojler- czytajcie!

Ja już lecę czytać do 5 części!

Dodaj cytat z książki Senne szaleństwo