ROZWIŃ ZWIŃ

2018-01-01
2018-01-01
Zagłada Holocaust Żydzi Zbrodnia

więcej Więcej

Bardzo ważna i "łatwo" napisana książka. Jednak nie polecam czytać wszystkiego na raz, gdyż dużo rzeczy się powtarza. Ale treść jest warta poznania.
Trzeba czytać póki nie jest zakazana.

Nareszcie. Warto przeczytać wszystkie prace zebrane w jeden tom - w ten sposób można zweryfikować, iż zdumiewająco często powoływane są na dowód te same materiały (vide relacja lekarza ze Szczebrzeszyna). Z drugiej strony to dogłębna i celna analiza przyczyn takiej eskalacji antysemityzmu w polskim społeczeństwie. Niestety, wnioski płynące z tej analizy nie będą wygodne ani...

Lektura obowiązkowa. Tyle.

• 2020