Pracownia Aurory

2019-10-19
2019-10-19
36 min.
Inne

Wartościowa lektura dla dzieci, ta z gatunku trudniejsza, refleksyjna.

Wartościowa lektura dla dzieci, ta z gatunku trudniejsza, refleksyjna.

To książka o świecie, który znika na naszych oczach. Refleksyjna, niespieszna, dla wrażliwych. Nie każdemu dziecku będzie pasować, ale warto spróbować

Powaliła mnie ta książka. Niby dla dzieci, ale ja ją ogromnie odczułam. Bardzo wzruszająca opowieść o starszej kobiecie, której specjalizacja wymiera i ona sama zaczyna być nikomu niepotrzebna. Naprawdę warto przeczytać!

KLEJ Z CZUŁOŚCI, CZYLI JAK ZREPEROWAĆ SERCE

“Pracownia Aurory” Roksany Jędrzejewskiej-Wróbel zilustrowana przez Jonę Jung, czyli ujmująca opowieść utrzymana w nurcie “slow life” o pracowni Naprawy Złamanych Serc.

Główną bohaterką nowej książki nagradzanej autorki literatury dziecięcej jest starsza pani, tytułowa Aurora, która prowadzi wspomniany zakład na ulicy Rzemieślników.

Jej pracownia Naprawy Złamanych Serc to ostatni z warsztatów, który ostał się na uliczce. Pozostałe tradycyjne pracownie rzemieślnicze wyparły nowoczesny sklepy i restauracje.

W dniu, w którym poznajemy Aurorę, jej zniechęcenie osiąga apogeum.

Czytaj dalej:

KLEJ Z CZUŁOŚCI, CZYLI JAK ZREPEROWAĆ SERCE