Pan Samochodzik i Księga Strachów

Zbigniew Nienacki Wydawnictwo: Edipresse Kolekcje literatura młodzieżowa
Edipresse Kolekcje
literatura młodzieżowa
2015-01-01

Uwielbiam Pana Samochodzika. Moim małym (i możliwym do zrealizowania co ważne ;)), marzeniem jest przeczytanie wszystkich części, które wyszły spod ręki Pana Nienackiego. Z przyjemnością przeczytałbym także inne książki z panem Tomaszem w roli głównej, ale do tego trzeba by było o wieeele więcej czasu :)

• Oddane, sprzedane
  • Literatura młodzieżowa/dziecięca
  • Przygodowe
  • Ewelina
  • Literatura młodzieżowa
  • W 2015 przeczytane
  • 52 / 2020

Dodaj cytat z książki Pan Samochodzik i Księga Strachów