Mission: Guardian Angel

Laurann Dohner Wydawnictwo: Kindle Edition Cykl: Veslor Mates (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Data 1. wydania:
angielski
1950597113
Kindle Edition
Veslor Mates (tom 2)
literatura obyczajowa, romans
angielski
1950597113

Oczekiwałam dalszego ciągu po poprzedniej części - związanego z tą samą ekipą. Co prawda powiązania są, ale jestem bardzo miło zaskoczona (a jednocześnie trochę zawiedziona), że nie skupiamy się na poprzedniej ekipie.
Na tapecie ląduje Abby - ta szalona kobieta, która współpracowała z Vivian i teraz się z nia przyjaźni.
Znajduje się na promie, gdzie ma zacząć rozwijać się...

Niezwykłe przeżycia, które złączyły uczuciem Abby i Veslor'a Drak'a. Bardzo przyjemna książka. Czekam na kolejne części.

• 2020
  • Fantastyka