Czarne morze

kryminał, sensacja, thriller
Wielka Litera
2020-03-25
2020-03-25
literatura polska niebezpieczeństwo poszukiwanie prawdy strach thriller thriller psychologiczny trauma utrata pamięci wypadek zaginięcie

Nie moja bajka. Czułam się jak na imprezie, na której nie mam ochoty być. Za dużo opowiadania o przeszłości w jakiś dziwny, szkolny sposób. Koniec książki objawił dopiero po co to wszystko było i ok, już rozumiem, ale cudem dobrnęłam do końca, żeby się o tym przekonać.

„Czarne morze” to thriller psychologiczny napisany w naprawdę dobrym stylu. Książka trzyma w napięciu i wzbudza swoisty niepokój połączony z ciekawością tego co wydarzy się dalej. Można odnieść wrażenie, iż w fabularnym powietrzu unosi się bliżej nieokreślona fatalistyczna siła. Powieść K. Macios czyta się z przysłowiowym zapartym tchem i podekscytowaniem. Autorka...

Ocena może być nie będzie chyba krzywdzącą oceną.Wymyślona historia o nadprzyrodzonych zdolnościach dziewczynki to pomysł na super książkę.Niestety wątek nie do końca został pociągnięty i przenieśliśmy się do teraźniejszości kiedy kobieta jest dorosła i przyjmuje za dużo przychotropów. Halucynacje i równe wizje są tam mnogie i bardzo nudne.Końcówka średnio...

Taki trochę kryminał z kryminałem w tle. Ale czyta się bardzo dobrze, byłam bardzo ciekawa zakończenia. Mogę polecić z czystym sumieniem.

Książkę czyta się dość szybko, jednak jak dla mnie za dużo opisów miejsc, spraw z przeszłości a za mało samej akcji. Dowiadujemy się o snach, problemach bohaterki, która de facto sama ze sobą się męczy. Mało treści poświęconej samej zagadce. A rozwiązanie dość przewidywalne.

Książka karolina macios ,,czarne morze '' nie spodziewałam sie że tak wciągnie w swoją historie .Cieżko było sie oderwać jak to sie czyta to jest sie na miejscu tej osoby ta książka ma w sobie takiego pałera że nie wiem

#46/52 #czarnemorze #KarolinaMacios
Podobała mi się i równocześnie nie podobała mi się. Może nie do końca to był czas dla mnie na tego typu książkę 🤷‍♀️

Jest to książka, na którą przypadkiem trafiłam w bibliotece. I zdecydowanie nie żałuję, że ja przeczytałam. Przepadłam już od pierwszych stron. W całej tej historii przyciągało mnie coś jak magnes. Wszystko praktycznie do samego końca w opowieści Karoliny Macios było owiane tajemnicą.
Wiecie jak to jest kiedy kładziecie się spać, a po przebudzeniu okazuje się, że minęło...

Książka przepełniona dusznością...Miałam wrażenie, że główna bohaterka dusi się w świecie swoich pourywanych wspomnień i ....urojeń. Tajemnica wisiała w każdym rozdziale i przyznam szczerze, że choć częściowo spodziewałam się tego, co się wydarzyło, to oczekiwałam czegoś bardziej spektakularnego.

ciekawa ale jak dla mnie zbyt skomplikowana

Karolina Macios Czarne morze Zobacz więcej
Karolina Macios Czarne morze Zobacz więcej