The Liar

Okładka książki The Liar
Kiersten Modglin Wydawnictwo: Kindle Edition Cykl: The Messes (tom 3) Seria: The Messes kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
2018-11-15
angielski
dark romans kryminał

więcej Więcej

Ta książka jest bardzo intensywna, z emocjonalnymi, psychicznymi i fizycznymi nadużyciami. To zdecydowanie najlepsza książka tej serii tej autorki.

To opowieść o Fletcherze i Vaidie. Oboje są złamanymi duszami, które próbują przetrwać oraz muszą walczyć zarówno ze swoją przeszłością, by mieć swoją przyszłość. To emocjonalna jazda, której nie chcesz przegapić.

• Współczesny romans,

Dodaj cytat z książki The Liar