Marketing Premium

Onepress
marketing biznes zarządzanie marka strategia dobra luksusowe
biznes, finanse
marketing biznes zarządzanie marka strategia dobra luksusowe

Świetna książka, której autorka w syntetyczny sposób dzieli się swoim doświadczeniem w dziedzinie marketingu marek luksusowych

Niestety, ale największą wartością tej książki jest wywiad z profesorem Sikorą, czyli z człowiekiem, który ma więcej do powiedzenia niż sama autorka. Obrazkowa książeczka o marketingu z błędami interpunkcyjnymi i edytorskimi (to układ z kolei w stronę wydawcy). Dużo oczywistości, zero pracy twórczej. Książka to lista przykładów momentami w duchu kopiuj-wklej z katalogów...

Książka przeczytana w 15 minut. A te 10 gwiazdek to chyba konta autorki....

Zgadzam się z poprzednią opinią. Ta książka nie ma absolutnie żadnej treści, Głównym osiągnięciem autorki jest certyfikat z Bocconi, który można kupić w internecie za 20 euro, a cały kurs trwa kilka godzin. Po nijakich wpisach na blogu spodziewałem się raczej niskiego poziomu ale jest jeszcze gorzej. Nie polecam, strata pieniędzy.

Ta książka nie wnosi niczego nowego, ciekawego. Trudno nie odnieśc wrażenia, że została napisana po to, żeby wylansować Autorkę jako eksperta (którym nie jest - wystarczy zapoznać się z "osiągnieciami" tej Pani), kolejna pozycja, gdzie człowiek zastanawia się - kto to napisał, po co i kto miałby to czytać? Żałuję wydanych 30 zł. Dałem się zwieść ciekawości. Nie idzcie tą drogą.

Wciągająca lektura, ukazująca oblicze marketingu marek luksusowych z bardzo praktycznej strony. Mnóstwo w niej przykładów działań firm z sektora "premium". Dodatkowo urozmaicenia w postaci wywiadów z ekspertami oraz właścicielami marek. Ogółem pozycja godna zapamiętania i z niecierpliwością będę oczekiwał kolejnych publikacji tej autorki.

• 2020
  • 2020