Mity medyczne, które mogą zabić 3

zdrowie, medycyna
Fronda
2020-02-16
2020-02-16
zdrowie smog mleko gluten kawa masło laktoza

więcej Więcej

Autorka przedstawiła najnowsze wyniki badań dotyczące takich produktów żywnościowych jak: masło, tłuszcze do smażenia, mleko i jaja, a także wzięła pod lupę suplementy diety, nietolerancje pokarmowe, detoksy, głodówki, a także poświęciła sporo miejsca laktozie, glutenowi i kwasom omega 3.
Książka jest bardzo rzetelnie napisana, mnóstwo w niej przypisów i odnośników do badań...

Mam nadzieję, że autorka nie myśli, że utajnianie wyników badań było spowodowane tym, że " okazały się trudne do zaakceptowania dla badaczy".
Książka tak jak i poprzednie pozycje tej autorki, napisana przystępnym językiem, ciekawa i z humorem. Bardzo potrzebna pozycja.

Trzecia odsłona Mitów medycznych, które mogą zabić. Tak jak w poprzednich częściach w książce znajdziemy informacje na temat badań a także wniosków z nich płynących, które mogą poprawić jakość naszego życia. Trzecia część jest bardziej zwarta. Zawiera mniej powtarzających się wniosków. To sprawia, że czyta się ją jeszcze lepiej i łatwiej zapamiętuje ważne informacje niż w...

• Zdrowie
  • Brak