Usunąć do 30 dni. Semiotyka polskich plakatów wyborczych

Zofia Smełka-Leszczyńska Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe Scholar inne
Wydawnictwo Naukowe Scholar
inne
2020-01-01

Podejrzewam, że nikt nie lubi pojawiających się przed wyborami plakatów. Głównie dlatego, że szpecą otoczenie pojawiając się w absurdalnych miejscach, dodatkowo męcząc swoją monotonią. Nie można się dowiedzieć z nich niczego o programie kandydata ze względu na schematyczność: wygładzone zdjęcie i banalne hasło. Autorka jednak zauważyła w nich różnorodność treści i stara się...