Flic ou caillera

sensacja policja narkotyki przedmieścia francja paryż hip hop rap graffiti boks
kryminał, sensacja, thriller
francuski
sensacja policja narkotyki przedmieścia francja paryż hip hop rap graffiti boks

Przygnębiający i przerażający obraz osiedla Saint-Denis w okresie policyjnych zamieszek. Siatka korupcyjnych uwikłań, wszechobecny crack i przemoc na każdym rogu, sprawiają, że życie na przedmieściu staje się prawdziwą walką o byt. Główny bohater, Mehdi, wplątany w całą serię niefortunnych zbiegów okoliczności, powoli traci kontrolę nad swoim życiem, nie mogąc osiągnąć...

• Literatura piękna
  • 2020
  • Literatura francuska

Dodaj cytat z książki Flic ou caillera