Queen of Lies

Whitney G. Wydawnictwo: Amazon Digital Services LLC Cykl: Empire of Lies (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Data 1. wydania:
angielski
Amazon Digital Services LLC
Empire of Lies (tom 2)
literatura obyczajowa, romans
angielski

Meredith, jak się okazuje, też niewiniątkiem nie jest. Potrafiła się zatroszczyć o swoje finanse w sposób nie całkiem legalny, dlatego pewnie autorka awansowała ją na Królową. Swojego czasu nie chciała mieć nic wspólnego ze swoim tatusiem milionerem i z jego majątkiem, ale ostatnio ich stosunki jakby się zaczęły ocieplać. Pozornie.

Tak naprawdę jednak głównym bohaterem...

O ile King of lies za wiele nie wyjaśnia, w druguej części dostajemy juz wiele podpowiedzi. Np. wiemy kto odpowiada za porwanie Meredith oraz dowiadujemy się co nie co o jej sekretnym zyciu.
Podobnie jak pierwsza część nie jest zbyt dluga i szybko się kończy. Historia znów kończy się w takim momencie,ze mamy ochotę natychmiast czytac dalej.
Na jeden wieczór....

• 2021