Polskie bieguny. Himalaje '74 i Antarktyda '77 na fotografiach Mirka Wiśniewskiego

Małgorzata Purzyńska Wydawnictwo: Dom Spotkań z Historią albumy
Polish expeditions. The Himalayas '74 and Antarctica '77 through the lens of Mirek Wiśniewski
Dom Spotkań z Historią
himalaje antarktyda mirek wiśniewski fotografie polskie wyprawy
Dom Spotkań z Historią
albumy
himalaje antarktyda mirek wiśniewski fotografie polskie wyprawy

Okładka książki Rolke. Fotografie warszawskie. Anna Brzezińska, Małgorzata Purzyńska, Tadeusz Rolke, Jerzy Sosnowski
Ocena 9,0
Rolke. Fotogra... Anna Brzezińska, Ma...
Okładka książki Tadeusz Rolke. Moja namiętność Małgorzata Purzyńska, Tadeusz Rolke
Ocena 7,0
Tadeusz Rolke.... Małgorzata Purzyńsk...