Na progu zła

kryminał, sensacja, thriller
Radosław Madejski
thriller psychologiczny

bardzo dobry thriller

Była to parafrazując: taka okropna i długa parodia kryminału. Zmęczyłam się czytając tę książkę. Po pierwsze za długa. Po drugie, za dużo wątków. Po trzecie, denerwujący bohaterowie: ona - pseudoidealna żona, matka i pani domu z objawami klinicznej manii prześladowczej i chęci kontrolowania wszystkiego i wszystkich, bo wszyscy są źli, a ona taka wspaniała. I on - facet,...

Zaskakująca i dającą do myślenia. Dla mnie bardzo sprawnie napisana. Świetnie się bawiłam.

Książka mnie wciągnęła czytało się bardzo szybko dużo się dzieje polecam.

Zbyt długa. Wiele niepotrzebnych wątków, czasami gubiłam się w fabule. Spodziewałam się chociaż jakiegoś druzgocącego zakończenia, niestety cała książkę trochę podratował dopiero ostatni akapit.

O jeżu kolczasty jakie to były flaki na oleju...jak można napisać tak beznadziejnie denne coś? Jak można stworzyć postać, która uważa, że wszystko mu się upiecze, ciągle stąpa po kruchym lodzie i komplikuje sobie i bliskim życie, wierząc, że "jakoś to będzie"?
Ta książka bardziej niż nudna, jest po prostu głupia i totalnie irytująca, a tytuł to tylko czysty marketing żeby...

Dosc wciagajaca choc nie porywajaca.

Całkiem fajna pozycja. Napisana trochę jakby jakieś sprawozdanie, ale mnie wciągnęła. Fajna historia.

Jak dla mnie za długo ta historia się rozwija i po drodze się nudzi. Nie ujęła mnie ta pozycja.

Naiwna, momentami groteskowa i nudna lektura. Zniszczony potencjał. Dłuży się strasznie.

Dyskusje

• 2020