Puzzelkowe serce

Flexergis
2019-01-01
2019-01-01
babcia wnuki bajki

Okładka książki Kraina Wyjątkowości. Almanach współczesnej bajki polskiej Marta Bącała-Ślęzak, Andrzej Chodacki, Anna Czartoszewska, Urszula Dupeyroux, Maria Dziuk, Andrzej Feret, Ewa Grabowiec-Lisowska, Lidia Jędrocha-Kubicka, Elżbieta Krankowska, Jadwiga Marzec, Jolanta Miklaszewska, Jolanta Mirecka, Gabriela Molesztak, Agnieszka Musiał, Sylwia Oksiuta-Warmus, Katarzyna Osiadacz, Mirosław Pisarkiewicz, Maciej Przebieracz, Gabriela Przystupa, Krystyna Ring, Joanna Shigenobu, Regina Sobik, Iwona Stypuła-Synówka, Artur Stępniak, Henryka Swornóg, Katarzyna Szopa-Wycisk, Anna Sztonyk, Małgorzata Szweda-Czerwińska, Bożena Tomaszek, Andrzej Wróblewski, Małgorzata Żmijewska
Ocena 8,8
Kraina Wyjątko... Marta Bącała-Ślęzak...