Zwykli - Niezwykli

Jadwiga Milczarczyk Wydawnictwo: Dom Wydawniczy Waldemar Wierzba powieść historyczna
Dom Wydawniczy Waldemar Wierzba
powieść historyczna
2019-01-01

Książka opowiada o jednej rodzinie jak to musiała się zmierzyć z wojną, zesłaniem do Kazachstanu (tu głównie żona wraz z matką i rodzeństwem) oraz na prace w łagrach (mąż). Historia kończy się szczęśliwym powrotem do Polski - no ale niestety na ziemie odzyskane. Książkę ogólnie czyta się ciekawie o ile ktoś lubi tematykę wojenną i historie jednostek a nie ogółu.

więcej mniej

Dodaj cytat z książki Zwykli - Niezwykli