Jeszcze będzie przepięknie

Patronat LC
Agnieszka Olejnik Wydawnictwo: Filia Cykl: Dworek w Miłosnej (tom 3) literatura obyczajowa, romans
9788381950602
Filia
literatura polska odmiana losu poszukiwanie szczęścia relacje damsko-męskie rozstanie uczucie zdrada
Dworek w Miłosnej (tom 3)
literatura obyczajowa, romans
9788381950602

Sympatyczna książka. Cała seria jest bardzo przyjemna. Ciepła, pełna pozytywnych emocji. W sam raz na ten okres. Polecam.

Dawno nie czytałam tak dobrej trylogii w tym gatunku :) Takich książek w literaturze kobiecej życzyłabym sobie jak najwięcej i aż łza się w oku kręci, że "Jeszcze będzie przepięknie" to już ostatni tom. To taka historia, która właściwie nie ma określonego przedziału wiekowego, bo mamy tu zarówno młodzież, jak i dorosłych, czy seniorów, dlatego może spodobać się każdemu. A...

3 cześć opowieści z dworku z Miłosnej. Pełna ciepła rodzinnego, miłości i prawdziwej przyjaźni. Ale też smutne elementy jak śmierć bliskich. Jest również troszkę historii z czasów II wojny światowej, ukryte pamiętniki, zabójstwo, cyganka. Całość podobała mi się bardzo

Ostatnia część serii "Dworek w Miłosnej". tak jak poprzednie dwie napisana lekko i ciekawie. Przyjemnie się ją czyta. Trochę brakowało mi opisu rozwoju znajomości między Kacprem i Adą. Szkoda, że jest dziewięcioletnia przerwa w akcji książki.

Trzeci tom perypetii mieszkańców dworku w Miłosnej. Wspaniale wrócić do ulubionych bohaterów :)
Jest ekscytująco, nieprzewidywalnie ,ale i swojsko.
Szkoda tylko,że to ostatnia część.
Bardo lubię książki pani Agnieszki.

Takiej historii to się nie spodziewałam! A mogłam, bo pani Agnieszka delikatną nicią utkała intrygę, która finalnie złożyła się w spektakularną, ale jak najbardziej możliwą, całość. Wszystko oczywiście czyta się jednym tchem, bo prócz zaskoczenia, dostaje się mnóstwo tak potrzebnego w tym strasznym marcu 2020 optymizmu. Polecam.

W moim odczuciu „Jeszcze będzie przepięknie” to powieść o trudach codzienności, o samotności w walce o akceptację oraz o pragnieniu miłości. To wspaniała historia która pokazuje nam, że nigdy nie należy skreślać nikogo, oceniając tylko na podstawie rzucających się w oczy wad. To w końcu powieść o ludziach, którzy skrywają swoje sekrety, niewypowiedziane słowa i historie,...

Jeszcze będzie przepięknie to trzeci tom Dworku w Miłosnej Agnieszki Olejnik i jakże na czasie tytuł, w tym trudnym dla wszystkich czasie. Autorka wlewa w czytelników ogromny potencjał dobrej energii i pokazuje, że po trudnych chwilach przychodzą te piękne, a w życiu trzeba popróbować wszystkiego. Dla nas to jest informacja, że trzeba patrzeć w przyszłość i mieć nadzieję,...

• 2020
  • Legimi
  • 2020
  • E-book
  • Do kupienia
  • Agnieszka Olejnik

Dodaj cytat z książki Jeszcze będzie przepięknie