Jeszcze będzie przepięknie

Okładka książki Jeszcze będzie przepięknie Agnieszka Olejnik Patronat LC
Okładka książki Jeszcze będzie przepięknie
Agnieszka Olejnik Wydawnictwo: Filia Cykl: Dworek w Miłosnej (tom 3) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Dworek w Miłosnej (tom 3)
Filia
2020-03-11
2020-03-11
9788381950602
literatura polska odmiana losu poszukiwanie szczęścia relacje damsko-męskie rozstanie uczucie zdrada

więcej Więcej

Piękna 😍 żałuję że czekałam tak długo z przeczytaniem tej ostatniej części . Cała trylogia cudowna , polecam z całego serca 🥰

Trzeba czasami przeczytać książkę, lekką, która pozwala oderwać się od rzeczywistości, która daje nadzieję, że każdy problem można rozwiązać, która napawa optymizmem bez zbędnego słodzenia. I taka właśnie jest cała ta seria.
Pisząc o lekkiej książce nie mam na myśli książki głupiej, ale idealnie stonowaną obyczajówkę z realnymi postaciami, obarczonymi problemami podobnymi...

Na półkach: , , , , ,

Chociaż zaczęłam czytanie od 3 części trylogii "Dworku w Miłosnej"to historia ciepła,urocza była w cichym,pięknym miejscu z mieszkańcami dworku była ekscyującą,wspaniałą przygodą porwała mnie powieść i odpłynęłam.
Nie sposób było się oderwać mi od lektury.
Bohaterowie serdeczni,życzliwi i ekcytujacy.
Doceniam kunszt pisarki Agnieszki Olejnik i bardzo szanuje jej...

Właśnie skończyłam trzecią i zarazem ostatnią część "Dworku w Miłosnej".
Dla mnie to wyjątkowo ciepła,wzruszająca historia. Jest tu wszystko to co można spotkać w życiu ,tu jeszcze włącznie ze wspomnieniami z okresu wojennego.
Mamy więc miłość,przyjaźń ale także zdradę ,zazdrość.Po prostu tak jak w życiu zmienia się czasami wszystko jak w kalejdoskopie. Polubiłam...

Ostatni tom ale zdecydowanie najlepszy. Nie mogłam oderwać się od czytania. Polecam ! Koniecznie przeczytajcie całą serię!

Zakres lektur porażający. Po traumie wojny na Bałkanach, słodka obyczajówka ze szczęśliwym zakończeniem. Cóż, nie da się czytać bolących historii bez znieczulenia jednej po drugiej, potrzeba balsamu na rany w postaci literackiej fikcji zmierzającej do optymistycznych podsumowań.
To trzecia część opowieści o dworku w Miłosnej i jego nowych właścicielkach. Wytrwale czekałam w...

Strasznie spodobała mi się historia Ady, jej rodziny i dworku. Wciągająca, ale i wzruszająca. Aż żal rozstawać się z bohaterami. Polecam

Przeczytanie ostatniego tomu cyklu jest koniecznością. Tutaj dopiero wyjaśniają się sprawy z przeszłości, rozwiazują problemy, chociaż nie brak również nowych, trudnych sytuacji.
Książka, przy której zapomina się o zegarku.

To już ostatnie spotkanie z bohaterami trylogii opowiadającej o spadkobiercach dworku w Miłosnej.
Tym razem najwięcej uwagi autorka poświęciła młodemu pokoleniu czyli Dawidowi i jego koleżance ze szkoły Zuzce.
Dawid jak wiemy z poprzednich części jest typem nastolatka, który odstaje od przeciętnych rówieśników. Lubi się uczyć, pasjonuje go opisywanie rzeczywistości. Z tego...

Do przeczytania jednym tchem

• 2020