Co to za burczenie w moim brzuszku?

Okładka książki Co to za burczenie w moim brzuszku?
Małgorzata Strzałkowska Wydawnictwo: Hachette Polska Cykl: Kubusiowa Kolekcja (tom 24) Seria: Kubuś i Przyjaciele literatura dziecięca
30 str. 30 min.
literatura dziecięca
Kubusiowa Kolekcja (tom 24)
Kubuś i Przyjaciele
Hachette Polska
2020-01-01
2020-01-01
30 min.
zwięrzeta baśnie kubuś puchatek

Okładka książki Oddech smoka Krzysztof Kochański, Barbara Kosmowska, Marcin Kozioł, Eliza Piotrowska, Katarzyna Ryrych, Tomasz Samojlik, Małgorzata Strzałkowska, Rafał Witek, Maciej Wojtyszko
Ocena 0,0
Oddech smoka Krzysztof Kochański...
Okładka książki Koteczek Kiciuś Małgorzata Strzałkowska, Agnieszka Żelewska
Ocena 7,0
Koteczek Kiciuś Małgorzata Strzałko...
Okładka książki Zabawianki Agnieszka Frączek, Danuta Gellnerowa, Maria Konopnicka, Joanna Papuzińska, Marcin Przewoźniak, Małgorzata Strzałkowska, Julian Tuwim
Ocena 9,7
Zabawianki Agnieszka Frączek,&...

Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

Kolejna historia ze Stumilowego Lasu, tym razem utrzymana w bardziej humorystycznym tonie, choć nadal z wplecioną zgrabnie przesłanką edukacyjną. Kubuś postanawia się dowiedzieć, co też jego burczący brzuszek ma mu do powiedzenia. W tym celu wypytuje o radę swoich przyjaciół, a przy okazji zauważa, że ciało każdego z nich wydaje w różnych sytuacjach inne dźwięki. Bardzo dobra wskazówka dla małych dzieci, aby również poobserwowały i poznały przeróżne dźwięki towarzyszące codziennym zdarzeniom. Historyjka przyjemna, ciekawa i zabawna. Polecam :)

Dodaj cytat z książki Co to za burczenie w moim brzuszku?