Palimpsest Powstanie

Radosław Wiśniewski Wydawnictwo: Stowarzyszenie Żywych Poetów publicystyka literacka, eseje
2019-01-01
1998-01-01
Stowarzyszenie Żywych Poetów
esej gawęda wojna powstanie warszawskie polska
Stowarzyszenie Żywych Poetów
publicystyka literacka, eseje
2019-01-01
esej gawęda wojna powstanie warszawskie polska

Książka trochę wymykająca się klasyfikacjom i gatunkom. Mamy tutaj epizody z Powstania Warszawskiego, okraszone osobistym refleksjami autora nad tym problemem, poza tym śledzimy to jak autor zbiera materiały i przygotowuję tę pozycję.
To nie jest pozycja historyczna, a na pewno nie przede wszystkim. Autor nie kryje się ze swoim emocjonalnym podejściem do Powstania, jest...

• Do kupienia - papier

Dodaj cytat z książki Palimpsest Powstanie