Turris fortissima i turris robusta

Amos Oskar Ajchel Wydawnictwo: Wydanie autorskie powieść przygodowa
Wydanie autorskie
powieść przygodowa
2019-12-31

Książka pozwala wniknąć w zagadki przeszłości stanowiąc jednocześnie świetny materiał do przemyśleń w wielu różnych dziedzinach. Czyta się ją tak jak się smakuje wyborną kawę.

Książka idealnie wpisuje się w konwencję pozostałych powieści autora. Tym razem uczy łaciny (i historii jak zwykle). Sporo można się dowiedzieć, co nieco utrwalić i miło spędzić czas. Pożyteczna lektura.

Powieść niełatwa, a co ją łączy? Sensacja, (plus sentencje oczywiście) fantazja i kryminał, do którego powinien trafić każdy ignorant, a więc my wszyscy. Na szczęście autor daje nam szansę wymknięcia się z kryminalnego letargu, jeśli doczytamy końca.

Dodaj cytat z książki Turris fortissima i turris robusta