Rage and Ruin

Okładka książki Rage and Ruin
Jennifer L. Armentrout Wydawnictwo: Inkyard Press Cykl: The Harbinger (tom 2) Seria: The Harbinger fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
2020-06-09
Data 1. wydania:
2020-06-09
angielski
paranormal romance nefilim anioły gargulce demony archanioły walka zakazana miłość miłość koniec świata

więcej Więcej

Czy wiadomo coś o polskim tłumaczeniu książki?

Czy ktoś sie orientuje o polskim wydaniu tej części?? gdzie ewentualnie mozna znalezc

Ależ mnie wciągnęła ta opowieść! Akcja nabiera tempa, bohaterowie walczą z uczuciem które w nich rośnie, a tymczasem Zwiastun bruździ w mieście. Kolejni strażnicy są mordowani w brutalny sposób, a wszystkie drogi prowadzą do jednego budynku.

Lektura oderwała mnie nawet od rzeczy które powinnam była zrobić do pracy. Końcówka wbiła mnie w fotel. Fakt, że teraz muszę czekać...

"Rage and ruin" jest kontynuacją historii Trin oraz Zayna, na którą czekałam z niecierpliwością. Sama nie wierzę też, że tak mocno wkręciłam się w w twórczość Armentrout, choć wcześniej byłam bardzo sceptycznie do niej nastawiona 🙊 No ale jak widać warto coś sprawdzić, aby przekonać się, że naprawdę się tego nie lubi, bo jak w moim przypadku może się okazać, że jednak coś...

• Chcę w prezencie
  • Do kupienia
  • Young adults/New adult/Młodzieżówki
  • Czekam na polską premierę
  • W oczekiwaniu na polskie wydanie

Dodaj cytat z książki Rage and Ruin