Inteligentny Inwestor XXI wieku - Tom II

Cezary Głuch Wydawnictwo: Independent Publishing Cykl: Inteligentny Inwestor XXI wieku (tom 2) biznes, finanse
Independent Publishing
finanse gospodarka inwestycje złoto metale szlachetne rynek bank inwestowanie
Inteligentny Inwestor XXI wieku (tom 2)
biznes, finanse
finanse gospodarka inwestycje złoto metale szlachetne rynek bank inwestowanie

Świetny produkt, doskonały przewodnik i podręcznik wiedzy o inwestowaniu napisany w lekki, strawny i przejrzysty sposób. Po 20 latach wychodzenia od doradcy finansowego coraz glupszym, w końcu znalazł się ktoś, kto potrafił podać tę wiedzę w jasny i spójny sposób pozwalający wyłapać mechanizmy świata finansów i zachęcić, przynajmniej mnie, do dalszej edukacji. Nudne rzeczy...

Bardzo dobra ksiazka, ktora skutecznie wprowadza w tematyke inwestowania w obecnych czasach

Trader21,
wielkie dzięki za te książki. Niesamowity wstęp do praktycznego inwestowania ze względu na prosty język i szeroki zakres omawianych aktywów. Mimo 4 tomów pokaźnych rozmiarów czytało się je z zapartym tchem do białego rana. Polecam nawet dla osób, które nie chcą inwestować, a jedynie nabyć interesującą wiedzę.

Poza książką, dzięki swoim działaniom inspirujesz do...

Pięknie wydana książka, świetnie napisana. Konkretna wiedzą praktyczna przelana na papier. Super, dziękuję i polecam !

Książka bardzo dobrze napisana, jest bardzo ciekawa i merytoryczna. Pomogła mi zarobić moje pierwsze pieniądze na rynku akcji oraz na srebrze i złocie. Dziękuję autorowi za tak świetną książkę napisaną prostym językiem.

Zdecydowanie polecam osobom które interesuje jak działają rynki finansowe i współczesna ekonomia. Jak również tym którzy chcą chronić i pomnażać swoje oszczędności. Napisana językiem zrozumiałym dla początkujących. Dzieło warte każdej złotówki. Wykonanie od strony wydawniczej na bardzo wysokim poziomie. Zasłużone 10/10.

Ksiazka jest swietna. Wspaniale napisane, bardzo rzeczowo i przejrzyscie. Pomaga zrozumiec rynki finansowe w sposob przystepny i jasny. Powinna byc podrecznikiem w szkolach.

Merytorycznie poziom wysoki.
Chociaż czasami mam wrażenie jakby niektóre fragmenty były wklejane w całości z poprzednich podrozdziałów.
Coraz bardziej kłują w oczy literówki, interpunkcja oraz grafika.
Kilka dodatkowych godzin redagowania tekstu pomogłoby uniknąć wszystkich błędów.
Mimo wszystko bardzo polecam.

Dalsza część trzyma poziom. W świetny sposób przybliża nam to jak działa gospodarka (złoto, srebro, ropa, REITy). Nie mogę doczekać się przeczytania całości. Ogrom (!) wiedzy zawartej w bardzo przystępny sposób.

Książkę z całym zestawem zakupiłem w ciemno przed premiera, świetna pozycja. Polecam każdemu kto chce zyskać podstawy na temat szeroko pojętego świata inwestycji. Autora śledzę od dawna na blogu, bardzo wartościowy twórca, prosty język, nie obwija w bawełnę.

• 2020
  • Ekonomia