Córka słońca. Prawo miłości

Inspiracje
2020-01-21
2020-01-21

więcej Więcej

"Prawo miłości" jest kolejnym po "Zderzeniu światów" tomem serii Córka słońca, autorstwa Moniki Knapczyk. Autorka zabrała mnie rok przed wydarzeniami opisanymi w "Zderzeniu światów". Chociaż już w pierwszej części mogłam nieco poznać Aldorenta Morissona, tym razem przyglądałam mu się jeszcze dokładniej. Bliżej poznałam rodzinę tego bohatera - jego siostrę i matkę, a tym...

Dodaj cytat z książki Córka słońca. Prawo miłości