Dyskusje o książce Oddaj albo giń!

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
52 książki w 2020 roku
116/200  Tylko nie Mazury Tylko nie Mazury
12 tyg. temu
Wyzwanie czytelnicze lubimyczytać.pl 2020. Temat na listopad
nie udało mi się "zaliczyć" wszystkich kategorii wyzwania LC 2020, ale mimo to, udział w nim uważam za bardzo fajną zabawę. Dotąd nie czytałam książek wg jakiegokolwiek klucza, wybieram raczej to, co lubię, lub to, co mnie zaintryguje, zaciekawi. Musiałam więc zmienić swoje przyzwyczajenia i okazało się to miłą odmianą. Ubiegłoroczne już wyzwanie, było dla mnie okazją do...
24 tyg. temu
Czytamy w weekend
 Zakłamane życie dorosłych Zakłamane życie dorosłych oraz  W oblężeniu. Życie pod ostrzałem na sarajewskiej ulicy W oblężeniu. Życie pod ostrzałem na sarajewskiej ulicy
41 tyg. temu
Czytamy w weekend
Zaczynam piatek godzina 20 a kończę niedziela 22💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻  Sieć Alice  Tangerynka oby się udało 👍🏻😉
42 tyg. temu
Czytamy w weekend
Dość szybko się muszę więc czytam tylko kilka rozdziałów z danej książki w tygodniu. Z drugiej strony mam sporo czasu na czytanie więc czytam sporo książek naraz.
48 tyg. temu
Czytamy w Święta
Witam :) bardzo proszę o pomoc w jednej sprawie. Dostałam książkę "Zabójcza biel" (4 tom Cormoran Strike). Niestety nie czytałam jeszcze poprzednich części. Czy tą serię można czytać w innej kolejnosci niż kolejność wydawania? Zależy mi na wypowiedziach bez spoilerów :) dziękuję.
1 rok temu