Luca Vitiello

Cora Reilly Wydawnictwo: NieZwykłe Cykl: Born in Blood Mafia Chronicles literatura obyczajowa, romans
Data 1. wydania:
2019-06-26
NieZwykłe
mafia romans
Born in Blood Mafia Chronicles
literatura obyczajowa, romans
mafia romans

Mogę śmiało powiedzieć, że Luca jest najlepszym Capo.
Odkąd przeczytałam „Złączeni Honorem”, byłam ciekawa historii Luki, co przyczyniło się do tego, jakim jest teraz meżczyzną. W tak młodym wieku przeżył tyle złego.
Luca Vitiello jest meżczyzną, który jest gotów poświecić swoje życie dla mafii, lojalny człowiek.
Zanim jego małżeństwo z Arią zostało sfinalizowane, myślał,...

Bardziej intrygują mnie historie opowiedziane z punktu widzenia mężczyzn, dlatego właśnie przeczytałam ją z perspektywy Luki.
Zachęciło mnie dość dużo pozytywnych opinii, zarówno o tej części, jak i o całej serii. I być może właśnie przez moje nastawienie do tej książki, trochę się rozczarowałam. Sam pomysł dobry, jednak schemat dość często spotykany w tego typu książkach....

Oczywiście dla mnie Luca i Aria to numer 1 więc fajnie było przeczytać jeszcze raz tą historię z perspektywy Luci.

Wow, super książka z punktu widzenia Luca.

Ja przeczytałam ja po przeczytaniu poprzednich 6 tomów i wcale nie żałuję, bo choć książka zaszeregowana jako tom 0 w serii to moim zdaniem spokojnie mogłaby być tomem 7 bo przeplatane są tam wątki z poprzednich 6 tomów.

Nie rozumiem sensu przepisywania książki i zmieniania w niej zaledwie kilku stron. Spokojnie można było je dołożyć do tomu pierwszego. No chyba że po prostu chajs się musi zgadzać, Poznałam lepiej Luce, no spoko, z tym że niewiele poprawiło to odbiór jego a jego partnerka okazała się jeszcze większą meczykichą niż w części pisanej z jej perspektywy. Jak dla mnie słabo.

Książka której nie można nazwać kolejną częścią. Jest to po prostu perspektywa Luki, na wydarzenia ze złączeni honorem. Tylko w pierwszej części wszystko poznajemy z perspektywy Arii.

Jest to ciekawa odmiana, ponieważ wcale o Luce za dużo dowiedzieć się nie możemy z pierwszego tomu.
Luka oczywiście człowiek skała, pozbawiony wszelkich uczuć, kto by nie był jakby od...

"Luca Vitiello" Cory Reilly to kolejna część serii "Born in Blood Mafia Chronicles". Autorka przedstawia tu historię Złączonych Honorem lecz z perspektywy Lucki. Wprowadzeni w przeszłość tytułowego bohatera poznajemy go nieco bliżej, jego emocje, odczucia względem danej sytuacji, co ukształtowało jego osobowość i charakter. Jaki wpływ na jego życie miał ojciec, który...

Bardzo fajna książka mafijna, polecam całą serię - fajnie "widzieć" pewne rzeczy z perspektywy obu osób

Książka przedstawiająca perspektywę Luki. Świetnie się czytało mogąc poznać uczucia i emocje mężczyzny.

Ta książka moim zdaniem powinna być wydana na samym początku a nie w połowie ale pomino to fajnie było się dowiedzieć jak Luca wszystko odbierał i co robił... Książka godna polecanie 😁

Dyskusje

1 097