Brzuchomówcy

Burda Książki
2019-11-13
2019-11-13
kuchnia kulinaria gotowanie celebryci

Dawno nie czytałem nic tak infantylnego i skrajnie głupiego. Grono kolegów spija sobie z dziubków i oświeca ciemnogród, który cierpi na "świnizm" (!) w kwestiach problemów naszej planety. To dość słodkie aczkolwiek w ustach ludzi którzy spędzają życie na lataniu/jeżdżeniu po Polsce/świecie żeby brzdąkać na gitarkach i przetwarzaniu ton plastiku na cd/winyle to jest ultra hipokryzja. Kocham graffiti ale po co udawać, że jest się eko jak się wypsiukuje setki sprayów rocznie? I lata w tym celu po całym świecie? Plażo proszę...
Kpina po prostu. W ostatnich słowach oczywiście zadbano o pouczenie na kogo należy głosować. Ale przestańmy udawać, że to co mówi Organek czy inny grajek ma jakiekolwiek znaczenie. Na koniec tylko jedna uwaga, ekologia o ile nie wiąże się z paranoją to bardzo ważna rzecz, ale jak dochodzi do sytuacji jak u pani artystki Przybysz, w której czteroosobowa rodzina kąpie się w jednej wodzie to jest to przypadek dla psychiatry. Zdecydowanie szkoda czasu.

Nie jest to dzieło wybitne natomiast na krótką, przyjemną lekturę w sam raz. Jedne wywiady lepsze drugie gorsze tzn. mniej ciekawe.

Jedna z najpiękniejszych książek, jakie do tej pory czytałam.
Niby książka kulinarna, ale zawiera rozmowy Autora z jego przyjaciółmi. Dzieło wprost wybitne.
Bardzo na poziomie, przeprowadzone bardzo przemyślanie. Tam wszystko jest dokładnie takie, jakie być powinno.
Tego chciało się czytać.
Jakość, widoczna wysoka jakość fenomenalna.
Treść, budowa zdania, interpunkcja- nie było do czego się przyczepić.
W dobie dzisiejszej bylejakości i wszechobecnego chłamu, jest to perełka literacka, którą należy obowiązkowo przeczytać.

Mistrzostwo! Czytało się z wielką przyjemnością.
Czekam na więcej!

Jedna z najpiękniejszych książek, jakie do tej pory czytałam.
Tego chciało się czytać.
Jakość, widoczna wysoka jakość fenomenalna.
Treść, budowa zdania,...

• Out