Ho Ho Hennessy

Young Ink Press, LLC
2019-12-23
2019-12-23
Klub MC romans rockam

Moja rada, żeby przeczytać tą książkę już po 11 części Last riders( czyli po Gavinie).

Krótko, zwięźle i na temat, choć autorka mogłaby pociągnąć dalej temat. Kolejna odsłona przystojnego i twardego mężczyzny, który swoim zachowaniem zimnego drania, odpycha i odtrąca każdą oferowaną przyjaźń. Znowu zaglądamy na podwórko Last Riders,gdzie spotykają się różne charaktery,a wśród nich Arin i Hennessy.
Ona jest przyjaciółka Jewell, koleżanką z dzieciństwa. Wróciła do Ohio po nieudanym i destrukcyjnym małżeństwie. Marcus pozbawił ją dumy i miłości, aż została z niej tylko skorupa. Odwiedziny Jewell w Kentucky, dały jej nie tylko możliwość spędzenia świąt w towarzystwie ale także pokazały, że są na świecie faceci, którym warto zaufać.
Hennessy był szefem klubu Road Kingz, który już mało miał wspólnego z klubem. Uległ zniszczeniu, Żeby go wyremontować potrzebował pieniędzy. W tym celu udał się na Florydę,po drodze odwiedzając zaśnieżone Treepoint i brać z Last Riders.
Pierwsze spotkanie z Arin nie należało do udanych. Znany był z tego, że miał o sobie wysokie mniemanie. Kobiety z klubu go nie lubiły, uważały za wrednego i zarozumiałego. Czy potrafi zmienić nastawienie na życie? Stanąć w miejscu i poszukać szczęścia?

Krótko lecz fascynująco.

Krótko lecz fascynująco.

2053

Czekałam na książkę o Hennessy, odkąd spotkaliśmy go w Hostage (historia Penni i Jackala w Predators 3). Zdecydowanie możesz przeczytać tę książkę przed Gavin's Song.
Hennessy jest drugoplanową postacią, o której wielu fanów serii Last Riders miało nadzieję dowiedzieć się więcej, a Arin jest długoletnią przyjaciółką Jewel. Hannessy jest zrzędliwym i wyróżniającym się motocyklistą z innego klubu MC, A ona od rozwodu z Marcusem, który pozbawił ją poczucia własnej wartości chce poczuć się pożądaną i seksowną kobietą. Ich pierwsze spotkanie wprawia ją w ogromne zakłopotanie, a on próbuje się odkupić i zdobyć ją. Fani są również wprowadzeni bardziej w postać Moona, która prawdopodobnie dostanie własną historię, a także kilka nowych postaci, Jacka i Core. Ho Ho Hennessy to miły, niespodziewany prezent świąteczny

Ho Ho Hennessy to świąteczna powieść oparta na The Last Riders MC. Tym razem nadeszła kolejna Hennessy i na znalezienie miłości. Mamy jak zwykle gorącego motocyklistę Hennessy (jest lub był prezesem Road Kingz klub ulegl spaleniu) i kobietę Arin(dziewczyna po koszmarnym małżeństwie i rozwodzie) , która zakochuje się w nim.Jest kilka nieporozumień, niektóre rzeczy, które ostatecznie nie są tym, czego się spodziewaliśmy, wiele problemów i szczęśliwe zakończenie, właśnie tego powinniśmy się spodziewać. Jest krótko, wesoło i gorąco.

REWELACJA!!!
Kochani, dałabym 10 gwiazdek, ale chyba jestem trochę zła, że ta historia jest taka krótka!
Bez wątpienia, Hennessy, którego poznajemy bodajże w części z Penny i Jackalem, to gbur. O tak! Nigdy w to nie wątpiłam. Pierwsze wrażenie nie zawsze bywa mylące. Jednak pierwsze wrażenie nie pozwala nam poznać historii i przeszłości człowieka. A znając jego demony - łatwiej zrozumieć i zaakceptować pewna zachowania. łatwiej kogoś pokochać! I właśnie to dostał ode mnie Hennessy. Nie tylko ode mnie. I Hennessy po pożarze w swoim klubie przyjeżdża z wizytą do The Last Riders. Oczywiście w okresie świątecznym...
Arin to przyjaciółka Jewell która rozstała się z mężem będącym dla niej dupkem i zabijającym jej pewność siebie. Daje się namówić Jewell do spędzenia świąt z The Last Riders, by zakosztować trochę radości z bliskości z facetami i podbudować swoją seksualną pewność siebie...
Tak oto Hennessy i Aria znajdują się w domu klubowym w grudniu. Ich pierwsze spotkanie... coż. Miałam ochotę zdzielić tego faceta za to jak potraktował Arin, ale na szczęście klubowe kobiety zrobiły to za mnie.
Cała reszta akcji między naszą parką była świetna. Arin wiedziała czego chce i jak się dowiedzieliśmy była gotowa o to zawalczyć. A Hennessy - w końcu musiał ulec - bo jak nie ulec miłości, którą oferuje tak dobra i wspaniała osoba jak Arin.
Cała świąteczna akcja z losowaniem mikołaja - słodka i śmieszna. Mega wesołe i aż im zazdroszczę!
I rozterki Jewell. Jej ból... Miłość bywa ciężka...

Kochani - dla wszystkich fanów JAMIE BEGLEY to zdecydowanie OBOWIĄZKOWA pozycja świąteczna. Co najlepsze, dziś kończy się okres świąteczny i zdążyłam przeczytać!
POLECAM!!!
Fajne jest też to, że ta opowiastka jest umieszczona w czasie X - wiemy, że gdzieś gdy Gavin jest już uwolniony i po odwyku, ale jeszcze przed Ginny. Czyli łatwo osadzić go w trakcie pierwszej części o Gavinie.

POLECAM!!!

REWELACJA!!!