Harry Potter à l'ecole des Sorciers

Okładka książki Harry Potter à l'ecole des Sorciers J.K. Rowling
Okładka książki Harry Potter à l'ecole des Sorciers
J.K. Rowling Wydawnictwo: Gallimard Cykl: Harry Potter (tom 1) Ekranizacje: Harry Potter i Kamień Filozoficzny (2002) fantasy, science fiction
Harry Potter (tom 1)
Harry Potter and the Philosopher's Stone
Gallimard
2017-01-01
2017-01-01
francuski
9782070584628
Ekranizacje:
Harry Potter i Kamień Filozoficzny (2002)

ego jegomościa nie trzeba nikomu przedstawiać! Wielką miłością darzę filmy (w szczególności 4 pierwsze części ❤️) o przygodach Harrego Pottera.

Przyznam szczerze, że do książki podchodziłam kilka razy i za każdym kończyło się tak samo... Odkładałam ją na bok, nie było mi z nią po drodze...

Stwierdziłam, że spróbuję z audiobookiem (swoją drogą ich też nie lubiłam 🫢🫣😅) i to był strzał w dziesiątkę! Trzy dni i cały audiobook przesłuchany ❤️
A dodatkowo głos Piotra Fronczewskiego ... o matulu! To była uczta dla uszu ❤️

Oglądanie przygód młodego czarodzieja, który dopiero odkrywa świat magiczny i wspólnie z nowo poznanymi przyjaciółmi stawia czoła przeciwnościom i trudnym wyzwaniom od dzisiaj będzie całkiem innym doznaniem niż dotychczas ❤️

Absolutnie fenomenalna

Absolutnie fenomenalna

klasyka. ta seria rozpoczęła moją prawdziwą przygodę z czytaniem i mimo drobnych błędów (lub mniej drobnych;),które się w niej znajdują to ją uwielbiam!

O ksiązkach Harrego Pottera nie da się powiedzieć nic więcej niż to, że są absolutnie fantastyczne, cudownie napisane i magiczne, w każdym tego słowa znaczeniu.

Do pierwszego tomu Harry'ego Pottera miałam kilka nieudanych podejść. Za każdym razem zniechęcało mnie to samo - nudnawy początek, bardzo prosty język oraz fakt, że znam na pamięć filmową wersję.

"Kamień filozoficzny" to książka, którą lubię. Mam do niej ogromny sentyment, ale nie prezentuje ona zbyt wysokiego poziomu. Nie jest to moja ulubiona część tej historii, ale nie można jej pomijać. To tutaj rozpoczyna się piękna opowieść o czarodziejach, poznajemy wielu istotnych bohaterów takich jak Harry, Ron, Hermiona, Dumbledore, Draco, Hagrid itp. Zaczynamy śledzić ciekawe wydarzenia, ale trzeba przyznać, że dzieje się mało. Można powiedzieć, że tom pierwszy ma sielankowy i spokojny nastrój, książka jest bardzo łagodna i dobra dla dzieci. Jest tutaj również duża dawka humoru, tajemnic, magii.

To niewątpliwie jedna z tych opowieści, przy której trzeba przymknąć okno na drobne wady, aby móc później zagłębiać się w misternej historii.

jak dla mnie była ona bardzo ciekawa nawet po obejrzeniu filmu.

jak dla mnie była ona bardzo ciekawa nawet po obejrzeniu filmu.

Tym razem w audiobooku.

Nigdy mi się nie znudzi.

Tym razem w audiobooku.

Nigdy mi się nie znudzi.

Porywająca historia o małym chłopcu który stracił rodziców którzy byli czarodziejami. Przygody chłopca w szkole magii.

Czytałam za dzieciaka, a teraz czytam z dziećmi. Bezcenne.

Czytałam za dzieciaka, a teraz czytam z dziećmi. Bezcenne.

Klasyk. Wspaniały i cudowny. Co tu więcej mówić. Uważam, że każdy powinien przeczytać.

Najlepsza część całego cyklu. Być może nieco chaotyczna i tajemnicza, ale przyjemnie się czyta

• Harry Potter

J.K. Rowling Harry Potter i Kamień Filozoficzny (Wydanie ilustrowane) Zobacz więcej
J.K. Rowling Harry Potter i Kamień Filozoficzny Zobacz więcej
J.K. Rowling Harry Potter i Kamień Filozoficzny Zobacz więcej