Szpieg z Falklandów

Okładka książki Szpieg z Falklandów
Marek Romański Wydawnictwo: Wydawnictwo CM Seria: Stary polski kryminał kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
Stary polski kryminał
Wydawnictwo CM
2019-09-01
2019-09-01
retro kryminał

więcej Więcej

Na półkach: , , , , ,

Sięgając po „Szpiega z Falklandów”, kolejną powieść Marka Romańskiego wydaną w ramach cyklu „Stary polski kryminał” ukazującego się nakładem wydawnictwa CM, spodziewałam się powieści będącej choć po części kryminałem. O tej książce można napisać wiele, jest w jakimś stopniu powieścią obyczajową i sensacyjną, ale trzeba wiele dobrej woli, by nazwać ją kryminałem.

„Szpieg z...

Bywa tak czasami, że jedna niezbyt roztropnie podjęta decyzja potrafi zaważyć na całym dalszym życiu. Często decyzja taka podjęta zostaje pod wpływem nagłego impulsu czy niespodziewanego porywu serca. Tak było w przypadku Freda Crutchera, młodego kasjera pracującego przed ponad wiekiem w jednym z australijskich banków w Melbourne…

Więcej...

• Typ A: Gatunek: Kryminał
  • 2021
  • 2020
  • Recenzentki
  • Zopiniowane
  • Przesłuchane
  • Typ A: Literatura piękna

Dodaj cytat z książki Szpieg z Falklandów