Młodzieńcze Pragnienia (czyli niełatwe narodziny mężczyzny)

Adam Grodzki ma niezwykłą łatwość wcielenia się w młodzież i opisywania życia erotycznego ich językiem. Dzięki temu jego książki jednych bulwersują a innym oddawają realia naszych czasów.

Autor ponownie szokuje i zdrowo zaskakuje czytelnika swą opowieścią. Tym razem już od pierwszych słów prologu, który zaczyna się nieco przerażająco, by potem... Ale poczytajcie sami. Nikomu nie zamierzam psuć przyjemności zapoznania się z tą frapującą lekturą zdradzając co dokładnie dzieje się w tej mini powieści. No i zwróćcie uwagę na okładkę. Idę o zakład, że nie...

• 2020
  • E-BOOK