zBLOKowane umysły

Novae Res
blokowisko blok przyjaźń młodzież konsumpcjonizm marzenia
literatura obyczajowa, romans
blokowisko blok przyjaźń młodzież konsumpcjonizm marzenia

Dorastając w mieście, małym czy dużym, każdy z nas siłą rzeczy staje się częścią społeczności, która najczęściej wykształca się w najbliższym otoczeniu czy osiedlu. Zbiór osób jest przypadkowy, przekrój charakterów potrafi być prawdziwą mieszanką, ale na tym etapie łączą wspólne tematy i problemy, a ponad wszystkim miejsce. Łukasz Misiura w swojej książce zBLOKowane umysły...

• Zapowiedzi

Dodaj cytat z książki zBLOKowane umysły