Elbing-Elbląg. Na zakręcie historii

Novae Res
Elbing wojna hitler przeszłość pamiętnik
literatura obyczajowa, romans
Elbing wojna hitler przeszłość pamiętnik

Akcja powieści dzieje się na dwóch płaszczyznach, w czasach współczesnych oraz wczasach młodości głównych bohaterek- Annelore i Anny, bo to na tych dwóch osobach głównie opiera się fabuła historii.
Annelore poznajemy jako dojrzałą kobietę, która po latach zjawia się w domu Anny z nadzieją na odzyskanie ukrytego w nim pamiętnika.
Wraz z wnuczkiem Anny, który podejmuje się...

• Przedpremierowo
  • 2020