Pershing - Król życia

literatura faktu

Crimeshop
literatura faktu

Kup książkę

Mam niedosyt jeśli chodzi o życie samego Pershinga. Powiedzmy takiego "prywatnie", poza swoją działalnością :).

Książkę czyta się bardzo dobrze. Ciekawa, niszowa pozycja obalająca sporo mitów na temat "polskiej mafii" a szczególnie tych dotyczących samego Pershinga oraz słynnego Masy. Natomiast firma zajmująca się redakcją powinna dostać po premii za ilość literówek. Przy następnym nakładzie panowie powinni dopilnować aby poprawiono tekst i fajnie byłoby zobaczyć więcej zdjęć.

Książkę się czyta dość przyjemnie, jednak boli jej długość, czcionka jak dla przedszkolaków i błędy edytorskie. Poza tym przydałoby się więcej zdjęć np. w kolorze na koniec. Wracając do długości spodziewałem się, że przeprowadzone wywiady będą bardziej rozwinięte, a to tylko lekko wydłużone anegdoty, które mieliśmy już okazję widzieć w filmie na YouTube.

Ciekawa publikacja, obrazująca życie jednego z najbardziej znanych polskich gangsterów oraz czasy, w których przyszło mu żyć. Jest trochę fotografii z prywatnych zbiorów, są obalone mity "celebryty" Masy, jest przybliżenie relacji Kolikowskiego z Gołotą. Innymi słowy – nie ma nudy.

Doczepić się można do wielu błędów edytorskich, przez co czytanie traci na atrakcyjności....

• Chcę kupić

Dodaj cytat z książki Pershing - Król życia