Jak nie spieprzyć życia swojemu dziecku. Edukacja

Mikołaj Marcela poradniki dla rodziców 272 str.
Muza
poradniki dla rodziców

Muza
poradniki dla rodziców

Kup książkę

Sięgając po tą książkę nie wiedziałam jakie mam wobec niej oczekiwania. Podświadomie chyba oczekiwałam czarno na białym podania rozwiązania i tego co należy robić. Zamiast tego dostałam wytłumaczenie tematu oraz problemu od środka - o wiele lepsze rozwiązanie! Od gotowego rozwiązania o wiele lepiej jest zdać sobie sprawę z problemu i potrafić je rozwiązać samodzielnie.
Na...

poradnik, adresowany do rodziców w wieku 0-18 lat. Jednak ja uważam, że my rodzice w tej sprawie nie wiele mamy do powiedzenia. To jak wyglada szkolnictwo i programy nauczania nie jest zależne od nas.
Przecież nie jest przyjemne patrzeć na swoje dziecko dźwigające ciężką teczkę, wstawiające bladym świtem by na czas dotarło do szkoły, przymuszanie go do nauki itd.
Ja...

Książka jest napisana w przystępny sposób. Porusza ostatnio bardzo palący temat polskiej edukacji. Znajdziemy w niej cenne wskazówki jak można małymi krokami zmienić coś w szkole oraz jak wspierać i pomóc swoim dzieciom w domu aby nauka nie była dla nich przykrym obowiązkiem. Nie ze wszystkim się zgadzam, zwłaszcza z edukacją domową (chyba, że zachodzi taka potrzeba ze...

• 2020
  • E-book
  • Do kupienia
  • Naukowo
  • Współpraca
  • Ebooki

Dodaj cytat z książki Jak nie spieprzyć życia swojemu dziecku. Edukacja