Death

C.M. Radcliff kryminał, sensacja, thriller 254 str.
Data 1. wydania:

kryminał, sensacja, thriller
Dark Sociology > Abuse Thriller Dramat

Porównaj ceny i

Na półkach: , , , , , ,

Ile jest w stanie znieść ludzka psychika? A raczej dziecięca... Niewyobrażalna ilość zła, niewyobrażalna jakość zła, które spotyka jedno dziecko. Jak duży wpływ to wszechogarniające zło, może mieć na przyszłość takiego dziecka? Historia życia pewnego chłopaka czekającego w celi śmierci, opowiedziana młodej dziennikarce... :( :( :( Dawno tak nie beczałam

• Dramat
  • Angielski