O krok za daleko

Okładka książki O krok za daleko Harlan Coben
Nominacja w plebiscycie 2020
Okładka książki O krok za daleko
Harlan Coben Wydawnictwo: Albatros kryminał, sensacja, thriller

więcej Więcej

Wyróżniona opinia i

O krok za daleko

dno cobena

Kolejna świetna książka Cobena. Choć to , że to matka Paige zabiła Aarona przewidziałem w połowie książki. A ten cały wątek z adopcjami i sektą nie miał nic wspólnego ze śmiercią chłopaka. Choć i tak miał zginąć , bo sekta chciała się go pozbyć , ale nim zabójcy do niego przyszli matka Paige zabiła go za to , że wciągnął Paige w narkotyki i ją pobił. Jednak zaskoczyło mnie...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

ŚWIETNA! Naprawdę dobry kryminał. Coben nie zawiódł. Polecam.

Świetna historia. Trochę czasem brzmi na telenowela wenezuelska, ale gdy czytelnik dowiaduje się, co tak naprawdę łączy wszystkich bohaterów, okazuje się, że w sumie jest nawet dość wiarygodne. A czytając dialogi rodziców z dziećmi, miałam nawet kilka łez w oczach :) gorąco polecam.

Co rodzic jest w stanie zrobić dla swojego dziecka, by je uratować z opresji? Ogromna miłość rodzicielska, sekrety, używki czy zbrodnie to tylko część tej ciekawie zbudowanej historii. Książkę oceniam jako bardzo dobrą. Przyznać muszę, że przyjemnie się ją czyta. Fabuła jest ciekawa, chociaż cała historia zbudowana została na dosyć przytłaczającym, smutnym gruncie.

To pierwsza książka Harlana Cobena z którą miałam styczność i pewnie nie ostatnia, bo zdążyłam polubić już styl tego autora. Nietuzinkowa fabuła, trochę uproszczone zakończenie, ale cieszę się z powodu happy endu.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Dobry, wciągający kryminał.

Dawno żadna książka tak mnie nie znudziła, nie byłam w stanie się w nią wciągnąć, po każdym przeczytanym rozdziale sięgałam po telefon albo błądziłam myślami planując swoje życie.
Nie wiem czy to kwestia tego, że przeczytałam już tak wiele książek, że Coben przestał na mnie robić wrażenie, czy to jest po prostu jego najsłabsza książka, czy to może ja sięgnęłam po nią w...

Świetny trailler, historia do końca owita tajemnicą, każdy wątek otoczony był kolejną tajemnicą.

2 935
    1 505