Europejskie polityki imigracyjne. Stare dylematy, nowe wyzwania

Okładka książki Europejskie polityki imigracyjne. Stare dylematy, nowe wyzwania
Grażyna Firlit-FesnakŁukasz Łotocki Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza Aspra nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Oficyna Wydawnicza Aspra
2016-01-01
2016-01-01
polityka imigracyjna migracja
Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Polityka społeczna Grażyna Firlit-Fesnak, Małgorzata Szylko-Skoczny
Ocena 6,8
Polityka społe... Grażyna Firlit-Fesn...