TWOJA (R)EWOLUCJA, czyli jak się zmienić, by osiągnąć sukces osobisty i zawodowy

Mateusz Grzesiak Wydawnictwo: e-book poradniki
e-book
poradniki
2019-12-20

Po prostu nieprawdopodobne lanie wody.
Aż trudno uwierzyć, że z takiej znikomej ilości tekstu można stworzyć i wydać książkę.
Konkretów w niej brak, wartościowych informacji też, za to sztucznego "kołczingu" nie zabrakło.
Strata czasu.

Konkretna wiedza zawarta w zwięzłym tekście.

Ta książka, a raczej półprodukt, jest brakiem szacunku dla czytelnika. Wszystko w klimacie kołczów z lat 2000, chwalenie się swoim oświeceniem w nurcie 'ty też możesz', zero merytoryki. Czcionka sztucznie podbita, do tego obrazki by zapełnić na siłe 80 str. Unikać.

Bardzo się zawiodłem - cena tego e-booka oscylowała wokół legendarnych lektur z tego zakresu, a dostaje się 82 strony (w normalnej czcionce zajęłaby 30) lania wody :(
i przechwałek, mimo, że autor zapewnia o utracie swojego ego, to cały czas czytałem, co zrobił, ma i będzie miał... żadnych narzędzi, konkretnych podpowiedzi, wskazówek (oprócz przepracowania dzieciństwa,...

• Ebook
  • PORADNIKI