Nadżołnierz

Caroline V. Dragon Wydawnictwo: Ridero IT Publishing Cykl: Kryptonim: Drago (tom 1) Seria: Ludzie Generała literatura piękna
Ridero IT Publishing
Caroline V. Dragon Nadżołnierz Kryptonim: Drago Logan Wolf Christina Drago
Ridero IT Publishing
Kryptonim: Drago (tom 1)
literatura piękna
Ludzie Generała
Caroline V. Dragon Nadżołnierz Kryptonim: Drago Logan Wolf Christina Drago

Właśnie zakończyłam czytanie i muszę przyznać że książka jest ciekawym pomysłem, szkoda tylko że pomysł ten został potraktowany "po macoszemu".
Niby jest paranormal, jest romans, i ociupinke akcji, ale wszystko to jakby się zlewało, słabo rozbudowany wątek... no cóż, każdy!! Praktycznie nic nie wiemy o bohaterach, o ich przeszłości - tego było po prostu za mało.
A do tego...

Witajcie :)

Po zakup ksiązki (papierowej i ebook) zapraszam na stronę: https://ridero.eu/pl/books/nadzolnierz/

• Caroline V. Dragon
  • Kryptonim: Drago