ROZWIŃ ZWIŃ

2020-01-15
2019-09-06
literatura polska

więcej Więcej

To moje pierwsze spotkanie z twórczością Agaty Przybyłekjestem pewna że nie ostatnie.
Pytanie które znajdziemy na okładce książki jest bardzo intrygujące. Ilu z znanych nam ludzi próbowało znaleźć miłość na portalach randkowych i im się to nie udało.
Historia Julii nie jest zbyt przyjemna. Została rzucona przez narzeczonego dla którego porzuciła marzenia o swoim idealnym...

Mi się podobała i polecam. Ale gdy ja czytałam miałam dziwne przeczucie ze coś tu jest nie tak, ale mimo tego odczucia i tak zakończenie mnie zaskoczyło. No ciekawe, może będzie druga część???? 🤔

Szkoda czasu. Banalna do tego stopnia, że żałowałam 2 tygodnie ( tyle czasu ją męczyłam, bo ciągnie się jak flaki w oleju) że w ogóle się za nią zabralam.

Wakacyjne romansidło bez tego czegoś.

Czy po zawodzie miłosnym warto mieć nadzieję na nowy, udany związek? Odpowiedź jest oczywista, co udowadnia Agata Przybyłek w książce ,,Masz wiadomość ".

Książka Agaty Przybyłek w głównej mierze opowiada o perypetiach osób poznających się na
portalach randkowych.

Główna bohaterka-Julia jest studentką, która przechodzi trudny czas w swoim życiu. Bowiem jest niedoszły...

Najgorsza nie była, jednak też nie porwała mnie ta pozycja. Dobra na deszczowy dzień kiedy wszystko jest lepsze od spędzenia czasu na powietrzu.

Ciekawa, warte przeczytana.
Zakończenie wg mnie mogło być inne, no chyba że autorka chce napisać drugą część :D

Jest to moje kolejne spotkanie z twórczością Agaty Przybyłek i chyba ta pozycja nie jest z mojej bajki. Książka bardzo życiowa, sama miałam podobne przeżycia z randek, ale troszkę za mało wątków, zwrotów akcji, do których autorka zdążyła przyzwyczaić czytelników.

Super książka. Dzięki niej przypomniały mi się czasy młodości i pierwszych randek (teraz z obecnym mężem) 😀 Ciekawa historia i książka bardzo wciągająca. Gorąco polecam 👍
Ps. Do końca liczyłam na inne zakończenie. Fajnie by było przeczytać dalsze losy tych bohaterów 😀

Albo się pisze książkę, która jest po prostu łatwa, lekka i przyjemna - zazwyczaj każdy ma takie chwile, kiedy potrzebuje takich utworów, albo się pisze thriller psychologiczny. A tu mamy lekko i łatwo, żeby na ostatnich dwu stronach nagle zmienić nieudolnie gatunek na nie wiadomo co.

• 2020
  • 2020