Anna Kozłowska-Ryś Wydawnictwo: LIBERUM historia
LIBERUM
Kresy Lwów Stanisławów Wspomnienia kresowiana II RP genealogia
historia
Kresy Lwów Stanisławów Wspomnienia kresowiana II RP genealogia

Pięknie opowiedziane historie przedmiotów jak również ich właścicieli. Wszystko starannie udokumentowane. Polecam gorąco i zapraszam do przeczytania Kresowian i nie tylko ich

Wielka książka o małych rzeczach... jeśli chcesz poczuć zapach i smak Lwowa ocalony w drobnych przedmiotach, cudem ocalonych z wojennej zawieruchy sięgnij koniecznie po ta książkę... a potem przeczytaj "Lwów na słodko i półwytrawnie"

Wielkie wow! Wciągająca od pierwszej strony. Książka emocjonalna i pełna wzruszeń. Godna polecenia.

Ciekawa, lekko się czyta, na "jednym oddechu", bez odrywania, do końca. Jest też świetnym przykładem dla genealogów, jak opisywać historie rodzinne, żeby nie zanudzić.

Dodaj cytat z książki Sekrety Kresowych Kuferków