In the Dream House

Carmen Maria Machado Wydawnictwo: Graywolf Press biografia, autobiografia, pamiętnik
Data 1. wydania:
angielski
Graywolf Press
biografia, autobiografia, pamiętnik
angielski

Na półkach: , , , ,

“In the dream house” napisana przez Carmen Marię Machado, to rodzaj pamiętnika, skupionego na jednym okresie życia autorki. Zainteresowałam się tą pozycją podczas oglądania anglojęzycznych recenzji książek na youtube i sięgnęłam po nią z ciekawością.

“We will always be hungry, will always want. Our bodies and minds will always crave something, even if we don’t recognize...

• 2020
  • Nie ma w PL