Słodka tortura

Okładka książki Słodka tortura Tina Scandi
Okładka książki Słodka tortura
Tina Scandi Wydawnictwo: Edipresse Kolekcje Sp. z.o.o. Cykl: Oblicza namiętnoąci (tom 9) Seria: Oblicza Namiętności literatura obyczajowa, romans
Oblicza namiętnoąci (tom 9)
Oblicza Namiętności
Zur Lust verurteilt
Edipresse Kolekcje Sp. z.o.o.
2019-01-01
2019-01-01
Paulina Wojnakowska
romans pożądanie powieść seks

Szybka, krótka i dość przyjemna lektura. Sceny erotyczne, jak to w erotyku, dość pikantne, ale w granicach dobrego smaku. Na początku wydawały mi się dość dziwne niektóre zachowania bohatera, ale zostały zgrabnie wyjaśnione. Pojawienie się drugiej kobiety jest dość dramatyczne, ale ta sytuacja również bardzo szybko się wyjaśnia. Romans kończy się oczywiście szczęśliwie, ale tego właśnie oczekuje się po takich historiach. Jedyne co tu zgrzyta to tempo, w jakim rozwija się ta wielka miłość. Ale nie może być inaczej, skoro książka jest wersją kieszonkową, która ma zaledwie sto pięćdziesiąt kilka stron. Do polecenia dla miłośników nieskomplikowanych, gorących romansów.

• Cykle 👾
  • Erotyk
  • Reszta

Dodaj cytat z książki Słodka tortura