Kacper Ożóg Wydawnictwo: Bee Leaf poezja
Bee Leaf
Nadzieja poezja miłość uczucia emocje wiersze instagram
poezja
Nadzieja poezja miłość uczucia emocje wiersze instagram

Osoba z boku, która zobaczyłaby książkę na pierwszy rzut oka pomyślałaby ''kolejne wielkie mądrości mieszające gówniarzom w głowach''. Może i coś w tym jest. Namieszała mi. A może inaczej, stała się drogowskazem, którego w tym momencie tak bardzo potrzebowałam. Jedyne, co chciałam tu napisać to : Dziękuję za to, że ją wydałeś. Odmieniłeś coś, co było tak niemożliwe....

Super książka, można wysunąć wiele refleksji, polecam:)

Świetna książka, nie mogłam się jej doczekać i nie zawiodłam się ani trochę, myśli i przemyślenia i trochę motywacji i wzruszeń na każdy dzień. Kacper świetna robota ❤️

Zazwyczaj z dużą rezerwą podchodzę do książek debiutanckich, szczególnie kiedy ich autorami są osoby bardziej kojarzące się z ,,barwnym'' światem influencerów niż z poważną literaturą. Tak też było i w tym wypadku. Książkę dostałem na gwiazdkę od mojej córki, która już od dłuższego czasu z wypiekami na twarzy opowiadała mi o tym jak ten młody chłopak pomógł jej odzyskać...

Fenomen wśród nowoczesnej literatury. Myślę, że nie jedną osobę nakłoni do refleksji.
Zasłużone 10/10 dla Pana Kacpra Ożóga.

Super 😍

• Poezja, eseje, krótkie formy