Moje komiksy. Vol. 1 Od Tajfuna do Supermana

Kurc
2019-11-29
2019-11-29

więcej Więcej

Niestety daje tylko połowę możliwych gwiazdek, pierwsze rozdziały bardzo fajne, chociaż już o KiK było według mnie na siłę opisywanie problemów z fujarką Łamignata. Później to już był według mnie jakiś bełkot, może naukowy, ale nadal bełkot.

Kolejna świetne pozycja o polskim i nie tylko polskim komiksie. Poza jednym rozdziałem czyta się znakomicie.

Sentymentalna podróż przez komiksy z wieloma ciekawostkami :)

• Polska
  • Komiks